Przyjęcia okolicznościowe – Legionowo

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, studniówki, połowinki, imprezy firmowe, bale okolicznościowe, obiady rodzinne (konsolacje) itd.
A może przyjęcie z okazji komunii lub chrzcin Państwa pociech? Niezależnie od tego jaką imprezę Państwo planują - zorganizujemy ją na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

W całym procesie organizacji i przygotowań, a także w dniu wydarzenia, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszym zadaniem i celem jest przygotowanie oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań oraz zadbanie, by impreza przebiegła zgodnie z planem i Państwa życzeniem.

Zapewniamy opracowanie koncepcji imprez tematycznych - konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, eventy, prezentacje, degustacje, pikniki, uroczystości okolicznościowe, jubileusze, komunie, chrzciny, wesela, śluby w plenerze - ich fachową realizację i koordynację.

Rezerwuj salę


Przyjęcia okolicznościowe – Legionowo

Przyjęcię okolicznościowe
Urodziny Warszawa

Sala TANGO położona jest w miejscowości Łajski na granicy Legionowa, 30 km od centrum Warszawy i 6 km od Zalewu Zegrzyńskiego na posesji o powierzchni 5000 m2. To piękna okolica, a obok naszego domu znajduje się piękny ogród do dyspozycji gości. Od dziewiętnastu lat urządzamy przyjęcia okolicznościowe – urodziny, imieniny, rocznica ślubu, studniówki, połowinki, imprezy firmowe, bale okolicznościowe, obiady rodzinne (konsolacje) itd. A może chcą Państwo urządzić przyjęcie z okazji komunii lub chrzcin Państwa pociech? Niezależnie od tego, jaką imprezę Państwo planują, my zorganizujemy ją na najwyższym poziomie i zadbamy o każdy detal.

W całym procesie organizacji i przygotowań, a także w dniu wydarzenia, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszym zadaniem i celem jest przygotowanie oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań oraz zadbanie, by impreza przebiegła zgodnie z planem i Państwa życzeniem. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprez tematycznych w przypadku konferencji, szkoleń, spotkań handlowych, eventów, prezentacji, degustacji, pikników, przyjęć okolicznościowych, jubileuszów, komunii, chrzcin, wesel, ślubów w plenerze… Gwarantujemy ich fachową realizację i koordynację. W każdym z tych przypadków nasza sala (Legionowo) to doskonały wybór!