Sala Weselna TANGO położona jest ona w miejscowości Łajski, 30 km od centrum Warszawy, 6km od Zalewu Zegrzyńskiego. Wyróżnia nas osiemnastostoletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, dzięki któremu na każdym etapie przygotowań do przyjęcia służymy radą i pomocą.

Zapewniamy profesjonalnie przygotowane MENU przez naszych doświadczonych kucharzy oraz miłą i dyskretną obsługę kelnerską. Gwarantujemy wysoki poziom naszych potraw, a powyżej 150-ciu gości również tort weselny. Cenę przyjęcia ustalamy indywidualnie z każdym klientem, gdyż ustalana jest ona w oparciu o typ preferowanych przez Państwo potraw.

Mogą się Państwo zapoznać z proponowanymi przez nas potrawami w zakładce MENU

Za dzieci do lat 3 nie pobieramy żadnej opłaty, natomiast za młodzież do lat 10 pobieramy opłatę w wysokości 1/2 ustalonej ceny.

Dom Przyjęć Weselnych położony jest na posesji o powierzchni 5000m2, otoczony jest romantycznym ogrodem, który przygotowaliśmy z myślą o organizacji ceremonii ślubu w plenerze. Parking zamknięty o powierzchni 1200 m2 zagwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych na nim pojazdów i beztroską zabawę naszych gości.

Sala jest klimatyzowana i posiadamy agregat prądotwórczy. Ogród podczas wesela jest do dyspozycji gości weselnych, a zwłaszcza tych najmłodszych.

Z przyjemnością zorganizujemy Państwu ślub w ogrodzie otaczającym salę weselną.Umieszczona tam romantyczna altana powstała w celu organizacji "ślubu w terenie".

Rabat na przyjęcie weselne w piątek jest od 10 do 20-tu zł za osobę w zależności od liczby gości na przyjęciu weselnym.

Sala w kształcie kwadratu - wysokość 4m i pow. 400 m2 - nie przedzielają żadne kolumny, co umożliwia gościom swobodną zabawę, a nam różnorodne ustawienie stołów. Pomieści ona:

 • 200 osób przy stołach biesiadnych - zajmują one połowę sali, pozostała część przeznaczona jest na parkiet taneczny
 • 140 osób przy stołach okrągłych - 10 i 12-to osobowych

Co wyróżnia Salę Weselną TANGO

 • doskonała akustyka
 • drewniany,duży parkiet
 • brak kolumn
 • klimatyzatory tylko nad częścią do tańca (umożliwiły to wysokość i kształt sali)
 • podświetlany sufit i tło za "młodymi" w 9 kolorach umożliwiają różnorodną kolorystykę dekoracji
 • przed wejściem,w dużym holu i w sali nie ma schodów i innych stopni przeszkadzających osobom na wózkach inwalidzkich (jest toaleta dla niepełnosprawnych).
 • wystrój sali jest klasyczny, w stonowanych-ciepłych barwach
 • szerokie drzwi umożliwiające sprawne wejście dużej grupie gości
 • duży hol poprzedzający salę z wygodnymi kanapami.

Aktualności

Grudzień 2016

31

Bal Sylwestrowy

Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, ich Rodziny oraz Przyjaciół i znajomych na Parafialnego Sylwestra w Domu Weselnych TANGO.

Więcej

Promocje