Ślub w plenerze - Warszawa i okolice

Ceremonia zaślubin, która zapiera dech w piersiach...

W zielonym zacisznym ogrodzie, czerwony dywan prowadzi młodą parę wprost do przysięgi małżeńskiej.

Kwiatowa pergola, altana ślubna, miejsca dla Gości przybrane w delikatne kwiaty lub balony. A to wszystko w akompaniamencie szumu drzew i śpiewu ptaków. Ślub i wesele w Sali Weselnej Tango to również możliwość skorzystania z wyjątkowego pleneru do sesji zdjęciowej – Zalew Zegrzyński 6 km.

Przygotujemy dla Ciebie ceremonię, która na długo pozostanie w pamięci. Niepowtarzalna atmosfera zaślubin pozostawi również na Waszych Gościach niezapomniane wrażenie.

Rezerwuj salę


Ślub w plenerze - Warszawa

Piękny ślub w plenerze – Warszawa i okolice

Marzy się Państwu ślub w plenerze (Warszawa i okolice), ale nie mogą Państwo znaleźć dobrego miejsca na organizację tego typu przyjęcia? U nas jest to możliwe! Na życzenie zorganizujemy ceremonię zaślubin, która zaprze dech w piersiach Państwa gości... W zielonym zacisznym ogrodzie czerwony dywan prowadzi młodą parę wprost do przysięgi małżeńskiej. A wszystko to w przepięknej roślinnej aranżacji – kwiatowa pergola, altana ślubna, piękne kwiaty na każdym kroku. Miejsca dla gości przybierzemy w delikatne kwiaty lub balony. Wszystko to przy akompaniamencie szumu drzew i śpiewu ptaków.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy. Ślub w plenerze i wesele w naszej sali weselnej Tango to również możliwość skorzystania z wyjątkowego pleneru do sesji zdjęciowej – piękny, idealnie nadający się do tego celu Zalew Zegrzyński znajduje się w odległości 6 km od naszej posiadłości. Przygotujemy dla Ciebie ceremonię, która na długo pozostanie w pamięci. Niepowtarzalna atmosfera zaślubin zrobi również wielkie wrażenie na Waszych gościach i na długo pozostanie ich w pamięci.

Ślub w plenerze – Warszawa i okolice – pyszne menu

Zapewniamy nie tylko profesjonalnie przygotowany ślub w plenerze, ale i duży parking dla gości z Warszawy, okolic i nie tylko. Proponujemy doskonałe menu opracowane przez doświadczonych kucharzy. Gwarantujemy wyborny smak potraw, a powyżej stu pięćdziesięciu gości zapewniamy również tort weselny. Proponujemy Państwu szeroki wybór dań – mogą się Państwo zdecydować na tradycyjny rosół, ale i na rosół syczuański z makaronem sojowym i grzybami mun. Gwarantujemy też miłą i dyskretną obsługę kelnerską. Cenę przyjęcia ustalamy indywidualnie z każdym klientem, gdyż ustalana jest ona m.in. w oparciu o typ wybranych przez Państwo potraw.