Wesele – Warszawa i okolice

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne, jest dla każdej młodej pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Jeśli chcą Państwo urządzić wesele w miejscu obejmującym bezpośrednie okolice Warszawy, serdecznie zapraszamy do domu weselnego Tango! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Sala weselna Tango to idealne miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W naszych atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatyzowanych wnętrzach organizujemy niezapomniane przyjęcia weselne. Działamy na rynku już od 19 lat, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. O przyjęciach zorganizowanych w naszej restauracji nowożeńcy zwykli mówić „bajeczne wesele”! Jeśli marzy się Państwu taka uroczystość pod Warszawą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Powtórzmy to jeszcze raz!

Rezerwuj salę


Wesele pod Warszawą

Niezapomniane wesele pod Warszawą

Ponad dziewiętnastoletnie doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwalają na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel – dla nas każde wesele jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie uznajemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela, jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Jeżeli interesuje Was stylowe wesele (Warszawa i okolice), służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty. Proponujemy szeroki wybór potraw (zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych), a na życzenie możemy zorganizować niezapomniane wesele w plenerze, wykorzystując do tego celu nasz przepiękny ogród.